O nás

Jsme advokátní kancelář propojující právo a myslivost. Jednotlivcům i mysliveckým spolkům a jiným mysliveckým organizacím poskytujeme komplexní právní služby ve všech oblastech práva myslivosti.

Naším cílem je Vaše spokojenost a rozvoj české myslivosti.

Klientům garantujeme díky dlouholetým a praktickým zkušenostem zejména vysokou kvalitu poskytovaných právních služeb, odbornost, profesionalitu a individuální přístup. Klademe důraz na to, aby námi navržený postup do důsledku řešil problémy klienta a přesně odpovídal jeho potřebám.

Profesionalita

Dlouholeté zkušenosti

Individuální přístup

Skutečná řešení 

Odbornost

Náš tým

Ing. Mgr. Bc. Václav Holý

advokát
(*1982)

Václav Holý se po mnoha letech působení v předních českých advokátních kancelářích s mezinárodním přesahem počátkem roku 2016 rozhodl pro dráhu samostatného advokáta a založil AK HOLÝ, která poskytuje klientům právní rady ve všech odvětvích českého práva, přičemž se specializuje na právo obchodní, pracovní, spornou agendu a v neposlední řadě též na právo myslivosti. V těchto oblastech publikoval řadu knih a odborných článků.

V roce 2010 absolvoval magisterské studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, v roce 2012 získal titul Ing. na Vysoké škole ekonomické a v roce 2008 též titul Bc. na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Hovoří plynně anglicky a německy a má pasivní znalost francouzštiny, ruštiny a španělštiny.

Od roku 2013 je aktivním myslivcem a členem Českomoravské myslivecké jednoty, z. s., od roku 2016 též spoluzakladatelem a ředitelem Ústavu rozvoje myslivosti a lesnictví z. ú., v jehož rámci se věnuje aktivní podpoře povědomí o myslivosti v České republice.

Mgr. Bc. Jiří Drahorád

advokátní koncipient
(*1996)

Jiří Drahorád se v průběhu roku 2021 připojil do týmu AK HOLÝ, kde působí na pozici advokátního koncipienta se zaměřením na právo myslivosti a pracovní právo. V témže roce absolvoval magisterské studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a v roce 2019 získal titul Bc. na Fakultě lesnické a dřevařské České zemědělské Univerzity, kde v současnosti dále pokračuje ve studiu navazujícího oboru Lesní inženýrství.

Hovoří plynně anglicky a má pasivní znalost němčiny.

Od roku 2014 je aktivním myslivcem a členem Českomoravské myslivecké jednoty, z. s.